Tere tulemast!

Pisipere Lastehoiu muusikaring alustab oma hooaega alates 01.09.2024. aastal. Tunde viib läbi muusikaõpetaja Kristel Pall. Riiklikel pühadel ning koolivaheaegadel tunde ei toimu!

Mis me teeme? Laulame, tantsime, liigume muusika saatel, võimleme, mängime, arendame kuulmist ja kuulamist, tähelepanelikkust ning tunni teises pooles meisterdame üheskoos midagi vahvat ning saame tuttavaks erinevate meisterdamisevahenditega - jah, käed võivad vahel värviga kokku minna ja sellest ei ole mitte midagi! 

Tunniplaan? Tunnid toimuvad kolmapäeviti kolmes grupis vastavalt vanusele. Igas grupis on kohti 10le lapsele, kes on koos ema või isaga.

1. grupp 8.30-9.30 (1. septembri seisuga 1. aastane);
2. grupp 9.40-10.40 (1. septembri seisuga 2. aastane);
3. grupp 10.40-11.40 (1. septembri seisuga 3. aastane).

Muusikaringi registreerumiseks palume täita alloleva ankeet. Peale ankeedi laekumist ning vaba koha olemasolu korral esitatakse lapsevanemale e-posti teel ühe kuu ettemaksu arve. Tutvu hinnakirjaga siin. Ettemaks ei kuulu tagastamisele alates 15. augustist. Registreerumine kestab vabade kohtade olemasoluni. Rühm avatakse kui on vähemalt 8 osalejat. Muusikaõpetajal on õigus vajadusel rühmi kokku tõsta või ümber paigutada.

Email again:
Nõusolekud: olen nõus oma lapsest õppetöö või õppetööväliste tegevuste ajal tehtud jäädvustamisega foto/videona ja selle avalikustamisega lastehoiu sotsiaalmeediakanalites lapse nime lisamata